Wymarzony apartament w Łodzi

TCZ Apartamenty znajdują się na trzeciej, piątej oraz dziewiątej kondygnacji nowoczesnego apartamentowca w samym centrum Łodzi, w odległości kilkuset metrów od tętniącej życiem ulicy Piotrkowskiej. Każde z mieszkań składa się z sypialni, salonu, aneksu kuchennego oraz łazienki, na niższych piętrach są też balkony. Inspirując się motywami natury, zaprojektowaliśmy trzy absolutnie unikatowe apartamenty, o silnie zindywidualizowanym wystroju oraz komfortowym wyposażeniu. Nie czekaj – zobacz, gdzie zatrzymać się na nocleg w Łodzi. Już teraz znajdź swój wymarzony apartament w Łodzi. 

Apartament Woda

Jedyny taki w Łodzi: apartament „Woda” . Tu znajdziesz spokój i ukojenie po wielogodzinnej wędrówce szlakiem łódzkich atrakcji. Mieszkanie utrzymane jest w wyciszającej lazurowej tonacji, z elementami szarości i brązu. Zastosowane we wnętrzu dekoracyjne tynki oddają potęgę morskich toni, przenosząc Twoje myśli ku odległym horyzontom. Apartament znajduje się na trzecim piętrze i wyposażony jest w balkon, na który wyjdziesz wprost z sypialni. I choć to samo serce wielkiego miasta, jego stłumiony szum usłyszysz tylko z oddali – nic za oknem nie zmąci Twoich myśli.

Apartament Powietrze

Oddech w centrum Łodzi: Apartament „Powietrze”. Wychodząc na balkon, miasto masz na wyciągnięcie ręki. Ogarnia Cię lekkość, nabierasz wiatru w żagle. Oddech i powietrze obecne są też wewnątrz. Zwiewne ścienne motywy, ażurowe oświetlenie, jasna, dynamiczna kolorystyka z dominantą w postaci wszechogarniającej bieli – to wszystko sprawia, że chcesz tu być i chcesz wracać, gdy Cię nie ma. Niezależnie od tego, czy w Łodzi pracujesz, bawisz się, czy zwiedzasz, tutaj zawsze znajdziesz inspirację do działania. Czy wyobrażasz sobie lepsze miejsce, by pożegnać stary i powitać nowy dzień?

Apartament Ziemia

Stąd zobaczysz całą Łódź: Apartament „Ziemia”. Czujesz, że świat należy do Ciebie. W dzień i w nocy. Kiedy się bawisz i gdy masz ochotę odpocząć. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze. Z jego okien roztacza się imponujący i niczym nie ograniczony widok – w zasięgu wzroku są Brama Miasta oraz kompleks EC1 w Nowym Centrum Łodzi, park. im. H. Sienkiewicza, a także dachy kamienic przy ulicy Piotrkowskiej i w jej sąsiedztwie. Apartament został staranie zaplanowany i wykończony w tonacjach ziemi, z dominującą nutą eleganckich brązów. 

Doskonale wyposażone mieszkanie w Łodzi

Wszystkie nasze mieszkania w Łodzi zostały wyposażone w udogodnienia wysokiej klasy. W sypialni znajdziesz szerokie, komfortowe łóżko małżeńskie oraz miejsce do pracy, w salonie – wygodną rozkładaną sofę, a w kuchni – wszystko to, czego potrzebujesz, aby przyrządzić i zjeść posiłek. W pojedynkę, we dwoje, albo z przyjaciółmi. W każdym z apartamentów mogą się zatrzymać nawet 4 osoby. Co ważne – strefy dziennego relaksu i nocnego wypoczynku zostały starannie oddzielone, ale można je też otworzyć, by wspólnie cieszyć się przestrzenią. Zarówno w salonie, jak też w sypialni znajduje się telewizor. Zatrzymując się u nas otrzymujesz ponadto:

  • Bezpłatny dostęp do wi-fi
  • Komplet ręczników
  • Kapcie, mydło, żel, szampon. 

Dbamy o Ciebie, dlatego z najwyższą starannością podchodzimy do kwestii utrzymania czystości w mieszkaniach.

Ile kosztuje wynajem mieszkania w Łodzi na 1 dzień?

Za wynajem mieszkania w Łodzi zapłacisz mniej niż myślisz. Ceny zaczynają się już od 180 złotych za noc (plus 30 złotych za miejsce parkingowe w podziemnym garażu). Apartament możesz wynająć poprzez zakładkę REZERWACJA na naszej stronie lub telefonicznie. Przewidzieliśmy możliwość PŁATNOŚCI KARTĄ lub W GOTÓWCE. Możesz u nas zostać tak długo, jak tylko chcesz: dzień, dwa, tydzień, miesiąc.

  • Zameldowanie – od godziny 15.00
  • Wymeldowanie – do godziny 11.00, z możliwością przedłużenia po uzgodnieniu telefonicznym z przynajmniej 2-godzinnym wyprzedzeniem.

Wynajmując mieszkanie, otrzymasz od nas SMS-em kod umożliwiający wejście do budynku oraz do Twojego mieszkania. Widzisz, jakie to proste? Maksimum udogodnień, minimum formalności.

    Zapytaj o dostępność